€ 28.895
Kenteken
L960KK
Bouwjaar
2021
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
kilometerstand
33702 km
Kleur
Zwart
Specificaties
| Bouwjaar | 2021 |
| Modeljaarreeks | May 2026 - May 2026 |
| Carrosserie | Suv |
| Kenteken | |
| Kenteken deel | 19-06-2021 |
| Km-stand | 33.702 km |
| Marge/BTW auto | BTW |
| Kleur | Zwart |
| Kleur naam | Jet black |
| Interieurkleur | Black/black 4 (kf3) |
| Bekleding | Skai |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5-deuren |
| Wegenbelasting | € 253,- / € 276,- p/kw |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6-versnellingen |
| Vermogen | 165 PK (121 kW) |
| Motorinhoud | 1.998 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Massa (leeg) | 1473 kg |
| Max. trekgewicht | 1800 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 750 kg |
| Laadvermogen | 547 kg |
| Topsnelheid | 201 km/u |
| Acceleratie | 10,3 s |
| Tank inhoud | 56 liter |
| Energielabel | C |
| Emissieklasse | 6 |
| Bijtelling | 22% |
| CO2 uitstoot | 153 g/km |
| Verbruik stad | 7,1 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,1 l/100km |
| Verbruik gemiddeld | (±) 5,8 l/100km |
Opties
Opmerkingen
Koppel: 213 Nm
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad (WLTP): 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik op de snelweg (WLTP): 5,1 l/100km (1 op 19,6)
CO₂-uitstoot (WLTP): 153 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com
Welkom bij Kolenaar Mazda
De Mazda dealer voor Twente en de Achterhoek. Met onze jarenlange (ruim 45 jaar Mazda dealer) ervaring, zijn wij het adres voor al uw vragen over Mazda. Onze ervaren medewerkers staan voor u klaar. In onze showroom in Enschede en Doetinchem treft u een ruime voorraad nieuwe en gebruikte Mazda's aan.
Kies voor een occasion van Kolenaar! Al onze occasions vanaf € 4.500 bieden wij rijklaar aan met 12 maanden BOVAG garantie zonder meerprijs.
Kolenaar Autobedrijven, de Mazda-dealer voor Twente en omstreken! Bezoek onze website www.kolenaar.nl voor meer info.
Onze voorraad wordt door ons zo zorgvuldig mogelijk geadverteerd. Controleer bij aankoop altijd de zaken die voor u van belang zijn of zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden.