€ 18.395
Kenteken
P666JF
Bouwjaar
2022
Brandstof
Hybride
Transmissie
Automaat
kilometerstand
44751 km
Kleur
Zwart
Specificaties
| Bouwjaar | 2022 |
| Modeljaarreeks | May 2026 - May 2026 |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kenteken | |
| Kenteken deel | 24-03-2022 |
| Km-stand | 44.751 km |
| Marge/BTW auto | BTW |
| Kleur | Zwart |
| Kleur naam | Opera black |
| Interieurkleur | Zwart |
| Bekleding | Stof |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5-deuren |
| Wegenbelasting | € 145,- / € 158,- p/kw |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Vermogen | 116 PK (85 kW) |
| Motorinhoud | 1.490 cc |
| Aantal cilinders | 3 |
| Massa (leeg) | 1090 kg |
| Max. trekgewicht | 450 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 450 kg |
| Laadvermogen | 525 kg |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 9,7 s |
| Tank inhoud | 36 liter |
| Energielabel | A |
| Emissieklasse | 6 |
| Bijtelling | 22% |
| CO2 uitstoot | 87 g/km |
| Verbruik gemiddeld | (±) 3,8 l/100km |
Opties
Opmerkingen
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Koppel: 120 Nm
COâ‚‚-uitstoot (WLTP): 87 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat interieur: goed
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com
Welkom bij Kolenaar Mazda
De Mazda dealer voor Twente en de Achterhoek. Met onze jarenlange (ruim 45 jaar Mazda dealer) ervaring, zijn wij het adres voor al uw vragen over Mazda. Onze ervaren medewerkers staan voor u klaar. In onze showroom in Enschede en Doetinchem treft u een ruime voorraad nieuwe en gebruikte Mazda's aan.
Kies voor een occasion van Kolenaar! Al onze occasions vanaf € 4.500 bieden wij rijklaar aan met 12 maanden BOVAG garantie zonder meerprijs.
Kolenaar Autobedrijven, de Mazda-dealer voor Twente en omstreken! Bezoek onze website www.kolenaar.nl voor meer info.
Onze voorraad wordt door ons zo zorgvuldig mogelijk geadverteerd. Controleer bij aankoop altijd de zaken die voor u van belang zijn of zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden.