€ 24.895
Kenteken
K993LL
Bouwjaar
2021
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
kilometerstand
55150 km
Kleur
Rood
Specificaties
| Bouwjaar | 2021 |
| Carrosserie | Suv |
| Kenteken | |
| Kenteken deel | 26-02-2021 |
| Km-stand | 55.150 km |
| Marge/BTW auto | BTW |
| Kleur | Rood |
| Kleur naam | Soul red crystal m |
| Interieurkleur | Black/black1 (d1r) |
| Bekleding | Leder |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5-deuren |
| Wegenbelasting | € 226,- / € 247,- p/kw |
| Aantal sleutels | 2 |
| Onderhoudsboekjes | Dealer onderhouden |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6-versnellingen |
| Vermogen | 179 PK (132 kW) |
| Motorinhoud | 1.998 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Massa (leeg) | 1366 kg |
| Max. trekgewicht | 1300 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 600 kg |
| Laadvermogen | 599 kg |
| Topsnelheid | 204 km/u |
| Acceleratie | 8,8 s |
| Tank inhoud | 51 liter |
| Energielabel | C |
| Emissieklasse | 6 |
| Bijtelling | 22% |
| CO2 uitstoot | 146 g/km |
| Verbruik stad | 6,2 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,6 l/100km |
| Verbruik gemiddeld | (±) 4,9 l/100km |
Opties
Opmerkingen
Technische informatie
Koppel: 224 Nm
Milieu
COâ‚‚-uitstoot (WLTP): 146 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad (WLTP): 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik op de snelweg (WLTP): 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Staat
Staat interieur: goed
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Welkom bij Kolenaar Mazda
De Mazda dealer voor Twente en de Achterhoek. Met onze jarenlange (ruim 45 jaar Mazda dealer) ervaring, zijn wij het adres voor al uw vragen over Mazda. Onze ervaren medewerkers staan voor u klaar. In onze showroom in Enschede en Doetinchem treft u een ruime voorraad nieuwe en gebruikte Mazda's aan.
Kies voor een occasion van Kolenaar! Al onze occasions vanaf € 4.500 bieden wij rijklaar aan met 12 maanden BOVAG garantie zonder meerprijs.
Kolenaar Autobedrijven, de Mazda-dealer voor Twente en omstreken! Bezoek onze website www.kolenaar.nl voor meer info.
Onze voorraad wordt door ons zo zorgvuldig mogelijk geadverteerd. Controleer bij aankoop altijd de zaken die voor u van belang zijn of zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden.