€ 28.895
Kenteken
JTN17D
Bouwjaar
2026
Brandstof
Hybride
Transmissie
Automaat
kilometerstand
2986 km
Kleur
Grijs
Specificaties
| Bouwjaar | 2026 |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kenteken | |
| Kenteken deel | 06-01-2026 |
| Km-stand | 2.986 km |
| Marge/BTW auto | BTW |
| Kleur | Grijs |
| Kleur naam | Lead grey |
| Interieurkleur | Black1 (zcr) |
| Bekleding | Stof |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5-deuren |
| Wegenbelasting | € 145,- / € 158,- p/kw |
| Aantal sleutels | 2 |
| Onderhoudsboekjes | Dealer onderhouden |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Vermogen | 116 PK (85 kW) |
| Motorinhoud | 1.490 cc |
| Aantal cilinders | 3 |
| Massa (leeg) | 1090 kg |
| Max. trekgewicht | 450 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 450 kg |
| Laadvermogen | 525 kg |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 9,7 s |
| Tank inhoud | 36 liter |
| Energielabel | A |
| Emissieklasse | 6 |
| Bijtelling | 22% |
| CO2 uitstoot | 92 g/km |
| Verbruik gemiddeld | (±) 4,0 l/100km |
Opties
Opmerkingen
Technische informatie
Koppel: 120 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Accu: 4 kWh
Milieu
COâ‚‚-uitstoot (WLTP): 92 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Staat interieur: goed
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Welkom bij Kolenaar Mazda
De Mazda dealer voor Twente en de Achterhoek. Met onze jarenlange (ruim 45 jaar Mazda dealer) ervaring, zijn wij het adres voor al uw vragen over Mazda. Onze ervaren medewerkers staan voor u klaar. In onze showroom in Enschede en Doetinchem treft u een ruime voorraad nieuwe en gebruikte Mazda's aan.
Kies voor een occasion van Kolenaar! Al onze occasions vanaf € 4.500 bieden wij rijklaar aan met 12 maanden BOVAG garantie zonder meerprijs.
Kolenaar Autobedrijven, de Mazda-dealer voor Twente en omstreken! Bezoek onze website www.kolenaar.nl voor meer info.
Onze voorraad wordt door ons zo zorgvuldig mogelijk geadverteerd. Controleer bij aankoop altijd de zaken die voor u van belang zijn of zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden.