€ 29.895
Kenteken
KFP06R
Bouwjaar
2020
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
kilometerstand
86322 km
Kleur
Blauw
Specificaties
| Bouwjaar | 2020 |
| Modeljaarreeks | May 2026 - May 2026 |
| Carrosserie | Suv |
| Kenteken | |
| Kenteken deel | 18-05-2020 |
| Km-stand | 86.322 km |
| Marge/BTW auto | Marge |
| Kleur | Blauw |
| Kleur naam | Deep crystal blue mica (42m) |
| Interieurkleur | Black/black 2 (kd6) |
| Bekleding | Leder |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5-deuren |
| Wegenbelasting | € 253,- / € 276,- p/kw |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6-versnellingen |
| Vermogen | 194 PK (143 kW) |
| Motorinhoud | 2.488 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Massa (leeg) | 1487 kg |
| Max. trekgewicht | 2000 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 750 kg |
| Laadvermogen | 583 kg |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 8,9 s |
| Tank inhoud | 56 liter |
| Energielabel | E |
| Emissieklasse | 6 |
| Bijtelling | 22% |
| CO2 uitstoot | 161 g/km |
| Verbruik stad | 9,2 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,8 l/100km |
| Verbruik gemiddeld | (±) 7,1 l/100km |
Opties
Opmerkingen
Koppel: 258 Nm
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 9,2 l/100km (1 op 10,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,8 l/100km (1 op 17,2)
CO₂-uitstoot (NEDC): 161 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com
Welkom bij Kolenaar Mazda
De Mazda dealer voor Twente en de Achterhoek. Met onze jarenlange (ruim 45 jaar Mazda dealer) ervaring, zijn wij het adres voor al uw vragen over Mazda. Onze ervaren medewerkers staan voor u klaar. In onze showroom in Enschede en Doetinchem treft u een ruime voorraad nieuwe en gebruikte Mazda's aan.
Kies voor een occasion van Kolenaar! Al onze occasions vanaf € 4.500 bieden wij rijklaar aan met 12 maanden BOVAG garantie zonder meerprijs.
Kolenaar Autobedrijven, de Mazda-dealer voor Twente en omstreken! Bezoek onze website www.kolenaar.nl voor meer info.
Onze voorraad wordt door ons zo zorgvuldig mogelijk geadverteerd. Controleer bij aankoop altijd de zaken die voor u van belang zijn of zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden.