€ 18.595
Kenteken
N886JR
Bouwjaar
2021
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
kilometerstand
14529 km
Kleur
Rood
Specificaties
| Bouwjaar | 2021 |
| Modeljaarreeks | May 2026 - May 2026 |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kenteken | |
| Kenteken deel | 02-11-2021 |
| Km-stand | 14.529 km |
| Marge/BTW auto | Marge |
| Kleur | Rood |
| Kleur naam | Soul red crystal m |
| Interieurkleur | Black/brown (d1c) |
| Bekleding | Stof |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5-deuren |
| Wegenbelasting | € 119,- / € 129,- p/kw |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6-versnellingen |
| Vermogen | 90 PK (66 kW) |
| Motorinhoud | 1.496 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Massa (leeg) | 1000 kg |
| Max. trekgewicht | 900 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 550 kg |
| Laadvermogen | 536 kg |
| Topsnelheid | 183 km/u |
| Acceleratie | 9,8 s |
| Tank inhoud | 44 liter |
| Energielabel | B |
| Emissieklasse | 6 |
| Bijtelling | 22% |
| CO2 uitstoot | 120 g/km |
| Verbruik gemiddeld | (±) 5,3 l/100km |
Opties
Opmerkingen
Koppel: 151 Nm
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 5,3 l/100km (1 op 18,9)
COâ‚‚-uitstoot (WLTP): 120 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat interieur: goed
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Welkom bij Kolenaar Mazda
De Mazda dealer voor Twente en de Achterhoek. Met onze jarenlange (ruim 45 jaar Mazda dealer) ervaring, zijn wij het adres voor al uw vragen over Mazda. Onze ervaren medewerkers staan voor u klaar. In onze showroom in Enschede en Doetinchem treft u een ruime voorraad nieuwe en gebruikte Mazda's aan.
Kies voor een occasion van Kolenaar! Al onze occasions vanaf € 4.500 bieden wij rijklaar aan met 12 maanden BOVAG garantie zonder meerprijs.
Kolenaar Autobedrijven, de Mazda-dealer voor Twente en omstreken! Bezoek onze website www.kolenaar.nl voor meer info.
Onze voorraad wordt door ons zo zorgvuldig mogelijk geadverteerd. Controleer bij aankoop altijd de zaken die voor u van belang zijn of zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden.