Op aanvraag
Kenteken
L411ZL
Bouwjaar
2021
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
kilometerstand
49961 km
Kleur
Zwart
Specificaties
| Bouwjaar | 2021 |
| Modeljaarreeks | May 2026 - May 2026 |
| Carrosserie | Suv |
| Kenteken | |
| Kenteken deel | 06-09-2021 |
| Km-stand | 49.961 km |
| Marge/BTW auto | BTW |
| Kleur | Zwart |
| Kleur naam | Jet black |
| Interieurkleur | Black/vintage brown (d2f) |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5-deuren |
| Wegenbelasting | € 196,- / € 214,- p/kw |
| Aantal sleutels | 2 |
| Onderhoudsboekjes | Dealer onderhouden |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Vermogen | 145 PK (107 kW) |
| Massa (leeg) | 1620 kg |
| Laadvermogen | 499 kg |
| Topsnelheid | 140 km/u |
| Acceleratie | 9,7 s |
| Energielabel | A |
| Bijtelling | 12% |
Opties
Opmerkingen
Technische informatie
Koppel: 271 Nm
Aandrijving
Actieradius: 200 km
Accu
Accu: 36 kWh
Accu laadvermogen: 6.6 kW
Accu laadtijd (20%-80%): 3 uur
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 40 kW
Accu snellaadtijd (20%-80%): 36 minuten
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 19 kWh/100km
COâ‚‚-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Staat
Staat interieur: goed
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Welkom bij Kolenaar Mazda
De Mazda dealer voor Twente en de Achterhoek. Met onze jarenlange (ruim 45 jaar Mazda dealer) ervaring, zijn wij het adres voor al uw vragen over Mazda. Onze ervaren medewerkers staan voor u klaar. In onze showroom in Enschede en Doetinchem treft u een ruime voorraad nieuwe en gebruikte Mazda's aan.
Kies voor een occasion van Kolenaar! Al onze occasions vanaf € 4.500 bieden wij rijklaar aan met 12 maanden BOVAG garantie zonder meerprijs.
Kolenaar Autobedrijven, de Mazda-dealer voor Twente en omstreken! Bezoek onze website www.kolenaar.nl voor meer info.
Onze voorraad wordt door ons zo zorgvuldig mogelijk geadverteerd. Controleer bij aankoop altijd de zaken die voor u van belang zijn of zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden.