€ 8.595
Kenteken
87NNK1
Bouwjaar
2010
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
kilometerstand
134447 km
Kleur
Grijs
Specificaties
| Bouwjaar | 2010 |
| Modeljaarreeks | May 2026 - May 2026 |
| Carrosserie | Suv |
| Kenteken | |
| Kenteken deel | 07-10-2010 |
| Km-stand | 134.447 km |
| Marge/BTW auto | Marge |
| Kleur | Grijs |
| Kleur naam | Titanium grey m |
| Bekleding | Stof |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5-deuren |
| Wegenbelasting | € 172,- / € 188,- p/kw |
| Aantal sleutels | 2 |
| Onderhoudsboekjes | Aanwezig |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5-versnellingen |
| Vermogen | 117 PK (86 kW) |
| Motorinhoud | 1.590 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Massa (leeg) | 1245 kg |
| Max. trekgewicht | 1100 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 670 kg |
| Laadvermogen | 625 kg |
| Topsnelheid | 183 km/u |
| Acceleratie | 11,4 s |
| Tank inhoud | 63 liter |
| Energielabel | B |
| Emissieklasse | 5 |
| CO2 uitstoot | 135 g/km |
| Verbruik stad | 7,7 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,0 l/100km |
| Verbruik gemiddeld | (±) 6,0 l/100km |
Opties
Opmerkingen
Koppel: 154 Nm
COâ‚‚-uitstoot (NEDC): 135 g/km
Staat interieur: goed
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
EU verantwoordelijke: Mitsubishi Motor Sales B.V. Gondel 1 1186 MJ Amstelveen, NL 0204056800 www.mitsubishi-motors.nl info@mmsn.nl
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Goed onderhouden Mitsubishi ASX, verkoopprijs is rijklaar inclusief beurt en 12 maanden garantie !
Welkom bij Kolenaar Mazda
De Mazda dealer voor Twente en de Achterhoek. Met onze jarenlange (ruim 45 jaar Mazda dealer) ervaring, zijn wij het adres voor al uw vragen over Mazda. Onze ervaren medewerkers staan voor u klaar. In onze showroom in Enschede en Doetinchem treft u een ruime voorraad nieuwe en gebruikte Mazda's aan.
Kies voor een occasion van Kolenaar! Al onze occasions vanaf € 4.500 bieden wij rijklaar aan met 12 maanden BOVAG garantie zonder meerprijs.
Kolenaar Autobedrijven, de Mazda-dealer voor Twente en omstreken! Bezoek onze website www.kolenaar.nl voor meer info.
Onze voorraad wordt door ons zo zorgvuldig mogelijk geadverteerd. Controleer bij aankoop altijd de zaken die voor u van belang zijn of zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden.