€ 30.895
Kenteken
JJL30K
Bouwjaar
2025
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
kilometerstand
4500 km
Kleur
Rood
Specificaties
| Bouwjaar | 2025 |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kenteken | |
| Kenteken deel | 27-10-2025 |
| Km-stand | 4.500 km |
| Marge/BTW auto | BTW |
| Kleur | Rood |
| Kleur naam | Soul red crystal |
| Interieurkleur | Zwart |
| Bekleding | Stof |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5-deuren |
| Wegenbelasting | € 199,- / € 217,- p/kw |
| Aantal sleutels | 2 |
| Onderhoudsboekjes | Dealer onderhouden |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6-versnellingen |
| Vermogen | 140 PK (103 kW) |
| Motorinhoud | 2.488 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Massa (leeg) | 1339 kg |
| Max. trekgewicht | 1300 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 600 kg |
| Laadvermogen | 565 kg |
| Topsnelheid | 206 km/u |
| Acceleratie | 9,5 s |
| Tank inhoud | 51 liter |
| Energielabel | C |
| Emissieklasse | 6 |
| Bijtelling | 22% |
| CO2 uitstoot | 135 g/km |
| Verbruik gemiddeld | (±) 5,9 l/100km |
Opties
Opmerkingen
Koppel: 238 Nm
CO₂-uitstoot (WLTP): 135 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat interieur: goed
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
Het betreft hier een Mazda 3 Exclusive-line, zo beschikt deze auto over een zeer complete uitrusting. Denk aan fijne extra's zoals adaptieve LED_koplampen met 20 LED-blokken, Smart Keyless Entry, een 360 view monitor, Bose Premium Audio, Mazda Radar Cruise Control met Cruise & Traffic Support, navigatie, automatische airconditioning met twee zones, Apple CarPlay/Android Auto en nog veel meer..
*Let op: het betreft een rijdende demo, de kilometerstand kan afwijken van de advertentie. Voor de actuele kilometerstand of voor een proefrit, verzoeken wij u om contact met ons op te nemen. Nieuw staat deze Mazda 3 Centre-Line op €40.040,-. Kiest u voor deze jonggebruikte demo, dan bespaart u €9.000,-!
Welkom bij Kolenaar Mazda
De Mazda dealer voor Twente en de Achterhoek. Met onze jarenlange (ruim 45 jaar Mazda dealer) ervaring, zijn wij het adres voor al uw vragen over Mazda. Onze ervaren medewerkers staan voor u klaar. In onze showroom in Enschede en Doetinchem treft u een ruime voorraad nieuwe en gebruikte Mazda's aan.
Kies voor een occasion van Kolenaar! Al onze occasions vanaf € 4.500 bieden wij rijklaar aan met 12 maanden BOVAG garantie zonder meerprijs.
Kolenaar Autobedrijven, de Mazda-dealer voor Twente en omstreken! Bezoek onze website www.kolenaar.nl voor meer info.
Onze voorraad wordt door ons zo zorgvuldig mogelijk geadverteerd. Controleer bij aankoop altijd de zaken die voor u van belang zijn of zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden.
Documenten
document_1775295283_06b38b1c3c36d3c2
Prijslijst importeur
Overig