€ 24.895
Kenteken
TN233G
Bouwjaar
2018
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
kilometerstand
95529 km
Kleur
Wit
Specificaties
| Bouwjaar | 2018 |
| Modeljaarreeks | Apr 2026 - Apr 2026 |
| Carrosserie | Suv |
| Kenteken | |
| Kenteken deel | 10-09-2018 |
| Km-stand | 95.529 km |
| Marge/BTW auto | Marge |
| Kleur | Wit |
| Kleur naam | Snowflake white pearl |
| Interieurkleur | Black/black |
| Bekleding | Leder |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5-deuren |
| Wegenbelasting | € 253,- / € 276,- p/kw |
| Aantal sleutels | 2 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6-versnellingen |
| Vermogen | 165 PK (121 kW) |
| Motorinhoud | 1.998 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Massa (leeg) | 1459 kg |
| Max. trekgewicht | 2000 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 750 kg |
| Laadvermogen | 576 kg |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 9,8 s |
| Tank inhoud | 56 liter |
| Energielabel | D |
| Emissieklasse | 6 |
| Bijtelling | 22% |
| CO2 uitstoot | 150 g/km |
| Verbruik stad | 7,8 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,9 l/100km |
| Verbruik gemiddeld | (±) 6,6 l/100km |
Opties
Opmerkingen
Koppel: 213 Nm
COâ‚‚-uitstoot (NEDC): 150 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat interieur: goed
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Welkom bij Kolenaar Mazda
De Mazda dealer voor Twente en de Achterhoek. Met onze jarenlange (ruim 45 jaar Mazda dealer) ervaring, zijn wij het adres voor al uw vragen over Mazda. Onze ervaren medewerkers staan voor u klaar. In onze showroom in Enschede en Doetinchem treft u een ruime voorraad nieuwe en gebruikte Mazda's aan.
Kies voor een occasion van Kolenaar! Al onze occasions vanaf € 4.500 bieden wij rijklaar aan met 12 maanden BOVAG garantie zonder meerprijs.
Kolenaar Autobedrijven, de Mazda-dealer voor Twente en omstreken! Bezoek onze website www.kolenaar.nl voor meer info.
Onze voorraad wordt door ons zo zorgvuldig mogelijk geadverteerd. Controleer bij aankoop altijd de zaken die voor u van belang zijn of zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden.