€ 57.895
Kenteken
KBZ99K
Bouwjaar
2026
Brandstof
Hybride
Transmissie
Automaat
kilometerstand
1995 km
Kleur
Wit
Specificaties
| Bouwjaar | 2026 |
| Carrosserie | Suv |
| Kenteken | |
| Kenteken deel | 30-03-2026 |
| Km-stand | 1.995 km |
| Marge/BTW auto | BTW |
| Kleur | Wit |
| Kleur naam | Rhodium white metallic (51k) |
| Interieurkleur | Black/black1 (kg7) |
| Bekleding | Leder |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5-deuren |
| Wegenbelasting | € 387,- / € 423,- p/kw |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8-versnellingen |
| Vermogen | 328 PK (241 kW) |
| Motorinhoud | 2.488 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Massa (leeg) | 1970 kg |
| Max. trekgewicht | 2500 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 750 kg |
| Laadvermogen | 697 kg |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 5,8 s |
| Tank inhoud | 50 liter |
| Energielabel | A |
| Emissieklasse | 6 |
| Bijtelling | 22% |
| CO2 uitstoot | 32 g/km |
| Verbruik gemiddeld | (±) 3,9 l/100km |
Opties
Opmerkingen
Technische informatie
Koppel: 500 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Actieradius: 63 km
Accu
Accu: 18 kWh
Accu laadvermogen: 7.2 kW
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 32 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com
Overige informatie
Minimale laadtijd AC vanaf: 20
Minimale laadtijd AC tot: 80
Minimale laadtijd AC van 20% tot 80%: 90 min
Welkom bij Kolenaar Mazda
De Mazda dealer voor Twente en de Achterhoek. Met onze jarenlange (ruim 45 jaar Mazda dealer) ervaring, zijn wij het adres voor al uw vragen over Mazda. Onze ervaren medewerkers staan voor u klaar. In onze showroom in Enschede en Doetinchem treft u een ruime voorraad nieuwe en gebruikte Mazda's aan.
Kies voor een occasion van Kolenaar! Al onze occasions vanaf € 4.500 bieden wij rijklaar aan met 12 maanden BOVAG garantie zonder meerprijs.
Kolenaar Autobedrijven, de Mazda-dealer voor Twente en omstreken! Bezoek onze website www.kolenaar.nl voor meer info.
Onze voorraad wordt door ons zo zorgvuldig mogelijk geadverteerd. Controleer bij aankoop altijd de zaken die voor u van belang zijn of zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden.