€ 11.595
Kenteken
16XKR1
Bouwjaar
2012
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
kilometerstand
144096 km
Kleur
Grijs
Specificaties
| Bouwjaar | 2012 |
| Modeljaarreeks | Apr 2026 - Apr 2026 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Kenteken | |
| Kenteken deel | 22-06-2012 |
| Km-stand | 144.096 km |
| Marge/BTW auto | Marge |
| Kleur | Grijs |
| Kleur naam | Dolphin grey |
| Interieurkleur | Black |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5-deuren |
| Wegenbelasting | € 199,- / € 217,- p/kw |
| Aantal sleutels | 2 |
| Onderhoudsboekjes | Dealer onderhouden |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5-versnellingen |
| Vermogen | 120 PK (88 kW) |
| Motorinhoud | 1.798 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Massa (leeg) | 1325 kg |
| Max. trekgewicht | 1300 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 550 kg |
| Laadvermogen | 640 kg |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 11,8 s |
| Tank inhoud | 64 liter |
| Energielabel | B |
| Emissieklasse | 4 |
| CO2 uitstoot | 154 g/km |
| Verbruik stad | 9,1 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,0 l/100km |
| Verbruik gemiddeld | (±) 6,5 l/100km |
Opties
Opmerkingen
Koppel: 165 Nm
COâ‚‚-uitstoot (NEDC): 154 g/km
Staat interieur: goed
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: All-seasonbanden
Welkom bij Kolenaar Mazda
De Mazda dealer voor Twente en de Achterhoek. Met onze jarenlange (ruim 45 jaar Mazda dealer) ervaring, zijn wij het adres voor al uw vragen over Mazda. Onze ervaren medewerkers staan voor u klaar. In onze showroom in Enschede en Doetinchem treft u een ruime voorraad nieuwe en gebruikte Mazda's aan.
Kies voor een occasion van Kolenaar! Al onze occasions vanaf € 4.500 bieden wij rijklaar aan met 12 maanden BOVAG garantie zonder meerprijs.
Kolenaar Autobedrijven, de Mazda-dealer voor Twente en omstreken! Bezoek onze website www.kolenaar.nl voor meer info.
Onze voorraad wordt door ons zo zorgvuldig mogelijk geadverteerd. Controleer bij aankoop altijd de zaken die voor u van belang zijn of zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden.