Op aanvraag
Kenteken
R350FP
Bouwjaar
2012
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
kilometerstand
175510 km
Kleur
Wit
Specificaties
| Bouwjaar | 2012 |
| Modeljaarreeks | Apr 2026 - Apr 2026 |
| Carrosserie | Suv |
| Kenteken | |
| Kenteken deel | 17-08-2012 |
| Km-stand | 175.510 km |
| Marge/BTW auto | Marge |
| Kleur | Wit |
| Kleur naam | Arctic white |
| Interieurkleur | Zwart |
| Bekleding | Stof |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5-deuren |
| Wegenbelasting | € 226,- / € 247,- p/kw |
| Aantal sleutels | 2 |
| Onderhoudsboekjes | Aanwezig |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6-versnellingen |
| Vermogen | 165 PK (121 kW) |
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Massa (leeg) | 1386 kg |
| Max. trekgewicht | 1800 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 690 kg |
| Laadvermogen | 544 kg |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 9,2 s |
| Tank inhoud | 56 liter |
| Energielabel | A |
| Emissieklasse | 5 |
| CO2 uitstoot | 139 g/km |
| Fijnstof uitstoot | 1 |
| Verbruik stad | 7,5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,1 l/100km |
| Verbruik gemiddeld | (±) 6,0 l/100km |
Opties
Opmerkingen
Koppel: 210 Nm
COâ‚‚-uitstoot (NEDC): 139 g/km
Staat interieur: goed
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Welkom bij Kolenaar Mazda
De Mazda dealer voor Twente en de Achterhoek. Met onze jarenlange (ruim 45 jaar Mazda dealer) ervaring, zijn wij het adres voor al uw vragen over Mazda. Onze ervaren medewerkers staan voor u klaar. In onze showroom in Enschede en Doetinchem treft u een ruime voorraad nieuwe en gebruikte Mazda's aan.
Kies voor een occasion van Kolenaar! Al onze occasions vanaf € 4.500 bieden wij rijklaar aan met 12 maanden BOVAG garantie zonder meerprijs.
Kolenaar Autobedrijven, de Mazda-dealer voor Twente en omstreken! Bezoek onze website www.kolenaar.nl voor meer info.
Onze voorraad wordt door ons zo zorgvuldig mogelijk geadverteerd. Controleer bij aankoop altijd de zaken die voor u van belang zijn of zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden.