€ 14.895
Kenteken
J413VX
Bouwjaar
2018
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
kilometerstand
109131 km
Kleur
Blauw
Specificaties
| Bouwjaar | 2018 |
| Modeljaarreeks | Apr 2026 - Apr 2026 |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kenteken | |
| Kenteken deel | 09-10-2018 |
| Km-stand | 109.131 km |
| Marge/BTW auto | Marge |
| Kleur | Blauw |
| Kleur naam | Eternal blue |
| Interieurkleur | Zwart |
| Bekleding | Stof |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5-deuren |
| Wegenbelasting | € 119,- / € 129,- p/kw |
| Aantal sleutels | 2 |
| Onderhoudsboekjes | Dealer onderhouden |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6-versnellingen |
| Vermogen | 90 PK (66 kW) |
| Motorinhoud | 1.496 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Massa (leeg) | 996 kg |
| Max. trekgewicht | 900 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 545 kg |
| Laadvermogen | 534 kg |
| Topsnelheid | 177 km/u |
| Acceleratie | 12,0 s |
| Tank inhoud | 44 liter |
| Energielabel | D |
| Emissieklasse | 6 |
| Bijtelling | 22% |
| CO2 uitstoot | 118 g/km |
| Verbruik stad | 6,0 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,7 l/100km |
| Verbruik gemiddeld | (±) 5,2 l/100km |
Opties
Opmerkingen
Koppel: 148 Nm
COâ‚‚-uitstoot (NEDC): 118 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat interieur: goed
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: All-seasonbanden
Welkom bij Kolenaar Mazda
De Mazda dealer voor Twente en de Achterhoek. Met onze jarenlange (ruim 45 jaar Mazda dealer) ervaring, zijn wij het adres voor al uw vragen over Mazda. Onze ervaren medewerkers staan voor u klaar. In onze showroom in Enschede en Doetinchem treft u een ruime voorraad nieuwe en gebruikte Mazda's aan.
Kies voor een occasion van Kolenaar! Al onze occasions vanaf € 4.500 bieden wij rijklaar aan met 12 maanden BOVAG garantie zonder meerprijs.
Kolenaar Autobedrijven, de Mazda-dealer voor Twente en omstreken! Bezoek onze website www.kolenaar.nl voor meer info.
Onze voorraad wordt door ons zo zorgvuldig mogelijk geadverteerd. Controleer bij aankoop altijd de zaken die voor u van belang zijn of zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden.