€ 13.895
Kenteken
K191HK
Bouwjaar
2020
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
kilometerstand
52185 km
Kleur
Rood
Specificaties
| Bouwjaar | 2020 |
| Modeljaarreeks | Mar 2026 - Mar 2026 |
| Carrosserie | Suv |
| Kenteken | |
| Kenteken deel | 24-12-2020 |
| Km-stand | 52.185 km |
| Marge/BTW auto | BTW |
| Kleur | Rood |
| Kleur naam | Soul red crystal 3-tone |
| Interieurkleur | Wit/grijs |
| Bekleding | Stof |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5-deuren |
| Wegenbelasting | € 196,- / € 214,- p/kw |
| Aantal sleutels | 2 |
| Onderhoudsboekjes | Dealer onderhouden |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Vermogen | 145 PK (107 kW) |
| Massa (leeg) | 1620 kg |
| Laadvermogen | 499 kg |
| Topsnelheid | 140 km/u |
| Acceleratie | 9,7 s |
| Energielabel | A |
| Bijtelling | 18% |
Opties
Opmerkingen
Technische informatie
Koppel: 271 Nm
Aandrijving
Actieradius: 200 km
Accu
Accu: 36 kWh, Conditie: 95%
Accu laden: 6.6 kW
Accu snelladen: 40 kW
Milieu
COâ‚‚-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Staat
Staat interieur: goed
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com
Overige informatie
Minimale laadtijd AC vanaf: 20
Minimale laadtijd AC tot: 80
Minimale laadtijd AC van 20% tot 80%: 180 min
Minimale laadtijd DC vanaf: 20
Minimale laadtijd DC tot: 80
Minimale laadtijd DC van 20% tot 80%: 36 min
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
Welkom bij Kolenaar Mazda
De Mazda dealer voor Twente en de Achterhoek. Met onze jarenlange (ruim 45 jaar Mazda dealer) ervaring, zijn wij het adres voor al uw vragen over Mazda. Onze ervaren medewerkers staan voor u klaar. In onze showroom in Enschede en Doetinchem treft u een ruime voorraad nieuwe en gebruikte Mazda's aan.
Kies voor een occasion van Kolenaar! Al onze occasions vanaf € 4.500 bieden wij rijklaar aan met 12 maanden BOVAG garantie zonder meerprijs.
Kolenaar Autobedrijven, de Mazda-dealer voor Twente en omstreken! Bezoek onze website www.kolenaar.nl voor meer info.
Onze voorraad wordt door ons zo zorgvuldig mogelijk geadverteerd. Controleer bij aankoop altijd de zaken die voor u van belang zijn of zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden.