Mazda MX-5
1.8 Executive /Hardtop/Airco/Leder/16 inch LMV
Koop voor
€ 11.895
Kenteken
01KRL7
Bouwjaar
2010
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
kilometerstand
125133 km
Kleur
Grijs
Specificaties
| Bouwjaar | 2010 |
| Modeljaarreeks | Apr 2026 - Apr 2026 |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kenteken | |
| Kenteken deel | 25-01-2010 |
| Km-stand | 125.133 km |
| Marge/BTW auto | Marge |
| Kleur | Grijs |
| Kleur naam | Sunlight silver |
| Interieurkleur | Zwart |
| Bekleding | Leder |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2-deuren |
| Wegenbelasting | € 145,- / € 158,- p/kw |
| Aantal sleutels | 2 |
| Onderhoudsboekjes | Aanwezig |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5-versnellingen |
| Vermogen | 126 PK (93 kW) |
| Motorinhoud | 1.798 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Massa (leeg) | 1055 kg |
| Laadvermogen | 310 kg |
| Topsnelheid | 196 km/u |
| Acceleratie | 9,4 s |
| Tank inhoud | 50 liter |
| Energielabel | E |
| Emissieklasse | 4 |
| CO2 uitstoot | 174 g/km |
| Verbruik stad | 9,9 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,8 l/100km |
| Verbruik gemiddeld | (±) 7,3 l/100km |
Opties
Opmerkingen
Koppel: 167 Nm
COâ‚‚-uitstoot (NEDC): 174 g/km
Staat interieur: goed
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden