€ 16.895
Kenteken
PJ379N
Bouwjaar
2017
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
kilometerstand
179614 km
Kleur
Wit
Specificaties
| Bouwjaar | 2017 |
| Modeljaarreeks | Apr 2026 - Apr 2026 |
| Carrosserie | Suv |
| Kenteken | |
| Kenteken deel | 06-07-2017 |
| Km-stand | 179.614 km |
| Marge/BTW auto | Marge |
| Kleur | Wit |
| Kleur naam | Snowflake white pearl |
| Interieurkleur | Zwart |
| Bekleding | Stof |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5-deuren |
| Wegenbelasting | € 199,- / € 217,- p/kw |
| Aantal sleutels | 2 |
| Onderhoudsboekjes | Dealer onderhouden |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6-versnellingen |
| Vermogen | 165 PK (121 kW) |
| Motorinhoud | 1.998 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Massa (leeg) | 1335 kg |
| Max. trekgewicht | 1800 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 715 kg |
| Laadvermogen | 685 kg |
| Topsnelheid | 201 km/u |
| Acceleratie | 10,4 s |
| Tank inhoud | 56 liter |
| Energielabel | D |
| Emissieklasse | 6 |
| Bijtelling | 22% |
| CO2 uitstoot | 149 g/km |
| Fijnstof uitstoot | 2 |
| Verbruik stad | 7,9 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,6 l/100km |
| Verbruik gemiddeld | (±) 6,4 l/100km |
Opties
Opmerkingen
Koppel: 210 Nm
COâ‚‚-uitstoot (NEDC): 149 g/km
Staat interieur: goed
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
Welkom bij Kolenaar Mazda
De Mazda dealer voor Twente en de Achterhoek. Met onze jarenlange (ruim 45 jaar Mazda dealer) ervaring, zijn wij het adres voor al uw vragen over Mazda. Onze ervaren medewerkers staan voor u klaar. In onze showroom in Enschede en Doetinchem treft u een ruime voorraad nieuwe en gebruikte Mazda's aan.
Kies voor een occasion van Kolenaar! Al onze occasions vanaf € 4.500 bieden wij rijklaar aan met 12 maanden BOVAG garantie zonder meerprijs.
Kolenaar Autobedrijven, de Mazda-dealer voor Twente en omstreken! Bezoek onze website www.kolenaar.nl voor meer info.
Onze voorraad wordt door ons zo zorgvuldig mogelijk geadverteerd. Controleer bij aankoop altijd de zaken die voor u van belang zijn of zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden.