Voorraad gebruikt






















































































































Mazda 2
- airco
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- cruise control
- hill hold functie
Kenteken | NL RP-525-S |
---|---|
Carrosserie | Hatchback |
Bouwjaar | 2018 |
Kleur | Arctic white |
---|---|
Brandstof | Benzine |
Energielabel | C |
Transmissie | Handgeschakeld |
---|---|
Bekleding | Onbekend |
Aantal cilinders | 4 |
Aantal deuren | 5 |
---|---|
BTW/Marge regeling | BTW is niet aftrekbaar |
Cilinderinhoud | 1496 CC |
Datum deel 1a | 09-01-2018 |
---|---|
Gewicht | 950 Kg |
Max trekgewicht | 900 Kg |
Motorinhoud | 1.5 Liter |
---|---|
Onderhoudsboekjes | Aanwezig |
Verbruik per 100 km | 4,5 Liter |
Vermogen | 89 pk (66 kw) |
---|
Zorgeloos online auto kopen of op afspraak / Maatregelen tegen Corona;
Onze showrooms zijn op afspraak te bezoeken ook kunt u uw auto zorgeloos online kopen bij Kolenaar! Een proefrit, presentatie of uiteindelijke aflevering of afspraak of op locatie is mogelijk. Meer info daarover vindt u op: kolenaar.nl/online-auto-kopen-bij-kolenaar
Wij gaan in alle situaties tot het uiterste om
Als u zorgeloos wilt autorijden, is Kolenaar Autobedrijven uw enthousiaste betrokken partner in mobiliteit die net een stap verder gaat door persoonlijke aandacht en service op maat.
Kolenaar Autobedrijven, de Mazda-dealer voor Twente en omstreken! Bezoek onze website www.kolenaar.nl voor meer info.
Onze voorraad wordt door ons zo zorgvuldig mogelijk geadverteerd. Controleer bij aankoop altijd de zaken die voor u van belang zijn of zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden.
airco |
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
Bluetooth telefoonvoorbereiding |
buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
cruise control |
hill hold functie |
LED mistlampen |
lichtmetalen velgen 16" |
navigatiesysteem |
parkeersensor achter |
rijstrooksensor |
achterbank in delen neerklapbaar |
alarm klasse 1(startblokkering) |
Anti Blokkeer Systeem |
Anti doorSlip Regeling |
Bandenreparatieset |
bandenspanningscontrolesysteem |
bestuurdersairbag |
boordcomputer |
Brake Assist System |
buitenspiegels verwarmbaar |
centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
dakspoiler |
elektrische ramen voor en achter |
Elektronische remkrachtverdeling |
Elektronisch Stabiliteits Programma |
hoofd airbag(s) achter |
hoofd airbag(s) voor |
Instructieboekjes aanwezig |
lederen stuurwiel en versnellingspook |
multimedia-voorbereiding |
passagiersairbag |
passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
radio |
Rookvrij |
spraakbediening |
start/stop systeem |
stuur verstelbaar |
stuurwiel multifunctioneel |
Volledige onderhoudshistorie beschikbaar |
zij airbag(s) voor |

- Minimaal zes maanden garantie op de aankoop van een gebruikte auto
- Drie maanden garantie op reparaties en onderhoud
- Duidelijke en met consumentenorganisaties (ANWB en Consumentenbond) afgestemde garantievoorwaarden
- Betrouwbare kilometerstand
- Tijdens garantiewerkzaamheden krijgt u passend vervangend vervoer
- Onpartijdige hulp bij klachten bij onenigheid over de uitvoering en uitleg van de BOVAG Garantie en de Algemene Voorwaarden van BOVAG
- Toegang tot de Geschillencommissie (indien de bemiddeling niet leidt tot een oplossing)
- Nakomingsgarantie — indien de Geschillencommissie een bindende uitspraak doet in een zaak, dan staat BOVAG tot op zekere hoogte garant voor de nakoming van de uitspraak

Autopas en RDW
Sinds 1991 registreerde de stichting Nationale Autopas (NAP) de tellerstanden van voertuigen. De RDW heeft die taak overgenomen. Ook heeft het de taak overgenomen om informatie te geven over tellerstanden. Alle informatie hierover vindt u op de website van de RDW.
Duidelijkheid over tellerstanden
De tellerstand van een voertuig heeft invloed op de prijs, de onderhoudscondities en de veiligheid van een voertuig. 5% van de gebruikte auto's in Nederland heeft een opzettelijk teruggedraaide teller. En dat terwijl het terugdraaien van tellers sinds 1 januari 2014 verboden is.
Als consument of erkenninghouder wilt u weten of de tellerstand klopt van het voertuig dat u wilt kopen. De RDW verzamelt tellerstanden van personenvoertuigen en lichte bedrijfswagens. Hierdoor ontstaat er bij zo'n voertuig een reeks tellerstanden, normaalgesproken is dit een oplopende reeks. Als de tellerstand wordt teruggedraaid, valt dat dus meteen op en is er sprake van tellerfraude. Door het registreren van tellerstanden op wettelijk voorgeschreven momenten, wil de RDW in samenwerking met NAP deze tellerfraude tegengaan.
Ook interessant
Contact opnemen
Op dit moment zijn wij gesloten. Je kunt je vraag achterlaten door een e-mail te sturen.